شخصي سازي
پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
عنوان : حضور مدیر عامل شركت آب و فاضلاب استان گلستان در برنامه تلویزیونی صبح عالی
کد خبر : ۶۳۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۹:۲۱:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس بهزاد هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی صبح عالی شبکه گلستان خواستار رعایت الگوی مدیریت صحیح مصرف آب در روزهای پایانی سال شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس "بهزاد هرمزی " مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور در برنامه زنده صبح عالی شبکه گلستان ضمن تقدیر و تشکر از پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی که جهت حفظ جان مردم تلاش شبانه روزی دارند آنان را مدافعان سلامت نامیدند و خود را مدیون این عزیزان دانستند.

مهندس هرمزی در ادامه افزود : حفظ بهداشت  فردی و عمومی جامعه ، اولین سنگر برای دفاع و مقابله با ویروس کرونا   خواهد بود که توسط رسانه ها و کارشناسان مربوطه بارها اعلام شده شست و شوی دست و صورت یکی از بهترین راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا خواهد بود که در این راستا وظیفه تامین آب بهداشتی سالم جهت اجرای این امر مهم به عهده شرکت آب و فاضلاب خوادهد بود.

هرمزی در ادامه تصریح کرد : متاسفانه  شیوع ویروس کرونا  مصادف با خانه تکانی پایان سال هموطنان شده است که قطعا مصرف آب افزایش چشمگیری داشته و قطع یقین وظیفه ما چند برابر شده که علاوه بر نیازهای روزمره  هم استانی های فهیم  افزایش بیش از حد معمول آب را داشته ایم که همکاران شرکت آب و فاضلاب از تمام ظرفیت منابع آبی استفاده کردند تا در تامین آب در سطح شهر ها و روستاها با مشکل مواجه نشویم که در این راستا  از هم استانی های فهیم خواهشمندیم در کنار رعایت بهداشت عمومی و فردی به نحوه درست مصرف کردن آب توجه بسیاری داشته باشند .

وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت اصول بهداشتی از هم استانی های فهیم درخواست داشت در کنار رعایت بهداشت فردی  الگوی مصرف آب را مدیریت نمایند ، چرا که مصرف آب بیش از دو هزار متر مکعب بر ثانیه  توسط مشترکین  مشابه با روزهای گرم تابستان بوده که اگر همکاران ما مدیریت در شبکه را انجام نمیدادند مردم با مشکل مواجه می شدند .

وی در ادامه بیان داشت : بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی گلستان و پیرو مصوبه کارگروه سلامت استان، هتل ورزش گرگان جهت گذراندن دوره نقاهت بیماران بهبود یافته از ویروس کرونا اختصاص یافت و شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  جهت آماده سازی و استقرار تیمهای پزشکی در هتل ورزش گرگان 250متر شبکه فرعی آب رسانی و همچنین ۲۰۰متر توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب را با همت ‌‌و تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکاران این شرکت در کمتر از 24ساعت  انجام و اجرایی نموده است  .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان افزود : مرکز ارتباط مردمی شرکت آب و فاضلاب با شماره تلفن 122 به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم فهیم استان چه در شهر ها و چه روستاها در خدمت مردم استان خواهد بود و بلافاصله جهت رفع مشکلات هموطنان اقدام می نماید .


نمایش تعداد بازدیدها : 194

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0