شخصي سازي
پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
عنوان : جلسه مجمع عمومی شركت آب و فاضلاب روستایی گلستان برگزار شد
کد خبر : ۶۳۲۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۳۴:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه مجمع عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان برگزار شد

جلسه مجمع عمومی اعتبارات طرح تملک دارایی و سرمایه ای منتهی به سال مالی 97 با حضور سرپرست ، اعضای هیات مدیره، ذیحساب و معاونین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان به صورت ویدئو کنفرانس با شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان در ابتدای جلسه بهزاد هرمزی سرپرست شرکت آب و فاضلاب  روستایی استان  گزارشی از فعالیت های هیئت مدیره را ارائه نمود واظهار داشت : ۱۹ طرح ملی در سال مالی97 در دست اجرا بوده که  در راستای ارائه خدمات مطلوب ترآبرسانی در سطح استان  نیز خواستار اعتبارات لازم جهت اجرای به موقع پروژه ها شدند .

سپس مهندس ایراهیم آبادی رئیس مجمع شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  از اعضای هیات مدیره و معاونین به واسطه مقبولیت گزارش مالی و حسابرسی در سال 97 تقدیر و تشکر کرد و گفت: ما در حال پیگیری اعتبارات بیشتر برای پروژه های نیمه تمام خواهیم بود تا بتوانیم مشکلات آبرسانی را به حداقل ممکن برسانیم.

وی ادامه داد  با یکپارچه شدن این دو شرکت قطعا بازوهای اجرایی قوی تری  خواهیم داشت و ما در آینده نزدیک شاهد اثرات مثبت این یکپارچه سازی در استفاده بهینه از منابع و  تجهیزات انسانی و مالی  برای سرعت بخشیدن به طرحهای آب و فاضلاب هستیم.

گفتنی است جلسه مجمع عمومی صورت های مالی به صورت ویدئو کنفرانس از شرکت آبفار استان از یک سو و از سوی دیگر همزمان در ساختمان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور مهندس ابراهیم آبادی رئیس مجمع  برگزار شد


نمایش تعداد بازدیدها : 207

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0