شخصي سازي
پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
عنوان : مهندس بهزاد هرمزی طی پیامی فرارسیدن 22 بهمن، سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی را به ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریك گفت.
کد خبر : ۶۳۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ 
ساعت : ۱۴:۳۰:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

👇مهندس بهزاد هرمزی طی پیامی فرارسیدن 22 بهمن، سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است. (مقام معظم رهبری)

ایام الله دهه مبارک فجر سرآغاز طلوع اسلام، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ما می باشد که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

انقلاب اسلامی ایران ثمره ی همبستگی و پایداری مردم و اندیشه های مدبرانه ی امام راحل است که بعد از چهل و یک سال همچنان با قدرت و پا برجاست. اینک در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین نیاز یک کشور وحدت ملی است لذا برای گذر از هرکاستی و مشکلی در همه ی عرصه ها به انسجام، همبستگی و همدلی نیازمندیم.

اینجانب در چهل و یکمین طلیعه ی بهار آزادی، با تبریک این ایام و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خدمت مقام عظمای ولایت، ملت شریف و سرافراز کشور، یاد و خاطره ی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و شهیدان همیشه جاویدان انقلاب به ویژه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و اعلام می دارم کارکنان مجموعه ی شرکت آب و فاضلاب روستایی در استان با حضور پرشور خود در مراسم و برنامه های جشن پیروزی انقلاب به ویژه راهپیمایی 22 بهمن حضور داشته تا ضمن پاسداشت آرمان های والای انقلاب و تجدید بیعت با شهدا و امام راحل بار دیگر اقتدار و عزت ایران اسلامی را به منصه ظهور درآورند.


نمایش تعداد بازدیدها : 152

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0