شخصي سازي
پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
رو عنوان : با حضور دکتر واعظی رییس دفتر رییس جمهور:
عنوان : 10 طرح آبرسانی روستایی شهرستان آق قلا در دهه فجر افتتاح و كلنگ زنی شد
کد خبر : ۶۳۲۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ 
ساعت : ۱۴:۲۳:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور دکتر واعظی رییس دفتر رییس جمهور:

10 طرح آبرسانی روستایی شهرستان آق قلا  در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی شد

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آق قلا از افتتاح و کلنگ زنی 10  طرح آبرسانی در هفتمین  روز از دهه فجر خبر داد و گفت: در این مراسم 7 پروژه افتتاح و 3 طرح آبرسانی کلنگ زنی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان  در حاشیه آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی که با مناسبت چهل و یکمین  سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر واعظی رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ، استاندار گلستان  و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار و با اجرای این طرح های آبرسانی 23هزار و 817 نفر از نعمت آب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

وی هزینه اجرای طرح آبرسانی قابل بهره برداری را 15 میلیارد و 874 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای پروژه های کلنگ زنی 50 میلیاردو 561 میلیون  ریال است.

مهندس صادقی اجرای خط انتقال آب بطول 6.1 کیلومتر، احداث 3 باب مخزن ذخیره بتنی به حجم 1300 متر مکعب ، احداث 1 باب اتاقک سرچاهی،اجرای شبکه توزیع آب به طول.7.5 کیلومترو استانداردسازی و نصب 260 مورد  انشعاب را به عنوان حجم عملیات این طرح های آبرسانی اعلام کرد.


نمایش تعداد بازدیدها : 86

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0