شخصي سازي
پنج‌شنبه, 25 مهر 1398
عنوان : پیام مدیرعامل شركت آبفار گلستان به مناسبت روز روستا و عشایر
کد خبر : ۴۲۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
ساعت : ۱۲:۱۴:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پیام مدیرعامل شرکت آبفار گلستان  به مناسبت روز روستا و عشایر

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان با صدور پیامی ۱۵ مهرماه "روز روستا و عشایر" را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان ، متن پیام مهندس بهزاد هرمزی به این شرح است:

روستا، جامعه ای است که می توان آغازگری تمدن را از آن دانست و روستائیان مردمی هستند که صدق اعمال و رفتارشان، گستره نعمت را بر آنان وسعت می دهد.

 پس از انقلاب اسلامی توجه به روستاها و توسعه آن به عنوان رُکنی پراهمیت در رشد همه جانبه جامعه مورد توجه مدیران قرار گرفت و ما حصل آن توسعه زیرساخت ها در مناطق روستائی و کمتر برخوردار بود.

اشتغال پایدار به‌عنوان یکی از ارکان توسعه و جلوگیری از مهاجرت بوده که قطعاً نقش روستا و روستائیان کشور در هر دوره و زمانه ای را به‌ویژه در زمینه توسعه و رشد اقتصادی نباید نادیده گرفت؛ زیرا این قشر شریف و بعضاً محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمران و آبادانی ایران زحمات فراوانی را متحمل گردیده اند و در کنار آنان نیز عشایر، این مردمان غیرتمند و صبور که امام آنان را ذخائر این مملکت نامیده اند،که مطمئنا توجه به زیرساخت ها در روستاها موجب توسعه و اشتغال پایدار می شود

 گلستان استانی است که نیمی از جمعیت آن را روستائیان تشکیل می دهند و دولت تدبیر و امید تلاش دارد با اقدامات برنامه محور زمینه های توسعه روستایی و عشایری به ویژه در حوژه آبرسانی  را فراهم آورد.

  اینجانب، روز ملی روستا و عشایر را به تمامی روستائیان گرامی استان و عشایر سختکوشی که دل در گرو تمامیت ارضی کشور و استان دارند و مرزبانان سخاوتمند استان محسوب می شوند که نقشی بی بدیل در سلامت غذایی استان و کشور دارند، تبریک می گویم و برخود می بالیم که در مقام سقایی شما عزیزان هستیم و ارائه خدمتی از مجموعه ی خدمات تاثیرگذار دولت محترم تدبیر و امید و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برعهده داریم.و سربلندی و توفیق فرد فرد شما عزیزان را از خداوند منان خواستارم.


نمایش تعداد بازدیدها : 23

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0