شخصي سازي
سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
رو عنوان : با حضور استاندارگلستان :
عنوان : افتتاح و كلنگ زنی8 طرح آبرسانی در روستاهای شهرستان گرگان
کد خبر : ۴۲۵۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ 
ساعت : ۱۳:۱۲:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور استاندارگلستان :

افتتاح و كلنگ زنی8 طرح آبرسانی در روستاهای شهرستان گرگان

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گرگان  با حضور، استاندار، نمایند مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، فرماندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در این مراسم 8 طرح آبرسانی روستایی شهرستان گرگان افتتاح و کلنگ زنی شد.

محمد محبوبی مدیر امور آبفار شهرستان گرگان ضمن یادآوری افتتاح و کلنگ زنی 8 طرح آبرسانی در روستاهای این شهرستان، افزود: برای بهره برداری از این طرح های آبرسانی بیش از 25 میلیارد ریال هزینه شده و خواهد شد.

وی  تعداد پروژه های آبرسانی قابل افتتاح را 1 طرح اعلام کرد و گفت: به مناسبت هفته دولت 7 طرح آبرسانی نیز کلنگ زنی می شود.

وی حجم عملیات پروژه قابل افتتاح و کلنگ زنی را شامل حفر و تجهیز 2 حلقه چاه ،احداث 3 باب مخزن ذخیره به حجم 120 متر مکعب ، اجرای شبکه توزیع بطول 14 کیلومتر به همراه استانداد سازی 568 فقره انشعاب عنوان نمود.

محبوبی  ادامه داد: با اجرای این طرح های آبرسانی 11203 نفر از نعمت آب شرب پایدار سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

مدیر امور آبفار شهرستان گرگان  اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری از 7طرح کلنگ زنی را 21840 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: بهره برداری از 1 طرح آبرسانی 3400 میلیون ریال هزینه داشته است.


نمایش تعداد بازدیدها : 57

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0