شخصي سازي
شنبه, 3 اسفند 1398
رو عنوان : مدیر امور آبفار شهرستان کلاله:
عنوان : لزوم صرفه جویی مشتركین روستایی شهرستان كلاله در مصرف آب/ شستشو و نظافت بیش از حد ظرفیت منابع تأمین آب مجتمع زاو است
کد خبر : ۴۲۵۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ 
ساعت : ۹:۳۲:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلاله ضمن اشاره به به نظافت و شستشوی پیش از عید قربان، گفت: مصرف آب در روستاهای تحت پوشش این مدیریت، افزایش چشمگیری یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان حسین سعیدی راد، افزود: برخی از عشایر منطقه هم به جای بهره گیری از آب رودخانه، متاسفانه از آب شرب مردم‌ برای مصرف دام استفاده می کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون مجتمع آبرسانی زاو با تمامی ظرفیت تأمین آب ۷۳ روستا و شهرفراغی با جمعیت ۵۲ هزار نفر را برعهده دارد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلاله اضافه کرد: علاوه براین چشمه آب روستای یل چشمه و چهار حلقه چاه آب در منطقه نیز در تأمین آب این روستاها به کمک مجتمع آبرسانی زاو آمده است.

به گفته وی، مصرف آب در این ایام بیش از سه برابر حدمجاز و ظرفیت منابع تأمین آب مجتمع آبرسانی زاو است و این نشانگر شرایط نامناسب می باشد.

سعیدی راد در خاتمه یادآور شد: نیاز است مشترکین روستایی در مصرف آب، مدیریت مناسب داشته باشند تا همه مردم ۷۳ روستای شهرستان کلاله، مراوه تپه و شهرفراغی بتوانند از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی استفاده نمایند.


نمایش تعداد بازدیدها : 208

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0