شخصي سازي
شنبه, 3 اسفند 1398
عنوان : نتایج پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و نماز فرزندان صنعت آب و برق استان اعلام شد
کد خبر : ۴۲۵۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ 
ساعت : ۱۳:۱۵:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نتایج پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و نماز فرزندان صنعت آب و برق استان اعلام شد 

  مسئول امور فرهنگی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از اعلام نتایج پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و نماز فرزندان صنعت آب و برق استان خبرداد و گفت: در این دوره از رقابت ها 13 نفر از فرزندان همکار شرکت آبفار گلستان حائز مقام شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، محمدشجاعی  بیان داشت: مسابقات در چهار رشته قرائت و اذان، حفظ، آموزه های قرآن و نماز و مفاهیم و در دو بخش پسران و دختران برگزار شد.

وی ادامه داد: در رشته قرائت و اذان مقطع اول احسان جعفری از شرکت آب و فاضلاب روستایی استان رتبه اول را به خود اختصاص داد.

به گفته مسئول امور فرهنگی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان، محمدیاسین قره قولی و علی حاجی مشهدی در مقطع اول رشته قرائت و اذان به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: نفیسا قره قولی از شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در مقطع دوم رشته قرائت مقام دوم را از آن خود کرد.

شجاعی با بیان اینکه در مقطع اول رشته آموزه های قرآن و نماز هم سما گرزین از فرزندان همکار این شرکت نفر دوم این دوره از رقابت ها شد، افزود: همچنین عاطفه گوگجه لی نیز در مقطع اول رشته مفاهیم، به مقام اول و سما گوگجه لی در مقطع دوم رشته مفاهیم به مقام دوم دست یافت.

مسئول امور فرهنگی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ضمن اشاره به برگزاری رقابت بین رده سنی نونهالان در رشته حفظ در سطح شرکتی، یادآور شد: در گروه پسران و رده نونهالان 1، محمدصفا صوفی خجسته نفر اول، پوریا دشتبان زاده نفر دوم و رده نونهالان2 عرفان قره قول نفر اول، طه فتحی پور نفر دوم و امیرمحمد کابلی نفر سوم این دوره از رقابت ها شدند.

وی در خاتمه یادآور شد: سلوانا نظری در رده سنی نونهالان1، رتبه اول را در گروه دختران از آن خود کرد.


نمایش تعداد بازدیدها : 226

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0