شخصي سازي
شنبه, 3 اسفند 1398
رو عنوان : مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آزادشهر:
عنوان : رفع 103مورد شكستگی شبكه توزیع و خط انتقال روستاهای شهرستان آزادشهر در ماه گذشته
کد خبر : ۴۲۴۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ 
ساعت : ۱۲:۵۵:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آزادشهر از 103مورد رفع شکستگی شبکه توزیع و خط انتقال روستاهای تحت پوشش این شهرستان در ماه گذشته خبرداد و گفت: این اقدام بیش از 55میلیون ریال هزینه داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان علیرضا محمدی ثانی، افزود: در این مدت 5مورد تابلو برق و فلوتر تعمیر و راه اندازی شده است.     
وی ادامه داد: مرمت و بهسازی دو دهنه چشمه روستای وطن و یک دهنه چشمه روستای کوهمیان از دیگر اقدامات این امور در ماه گذشته بوده است.
به گفته مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آزادشهر ساخت اتاقک کلرزنی و تابلوبرق روستای خاندوز سادات با پیشرفت فیزیکی 60 درصد نیز در این مدت در حال انجام می باشد.
وی با بیان این نکته که آبرسانی به روستاهای غیر تحت پوشش با تانکر سیار نیز توسط مدیریت امور آبفار شهرستان انجام می شود، افزود: در این مدت سه دستگاه تانکر ثابت با حجم 11 متر مکعب در روستاهای مزرعه 2و1مستقر بوده است.
محمدی ضمن یادآوری توزیع 420 کیلو گرم کلر جهت گند زدایی آب شرب، اضافه کرد: در ماه گذشته 60 مورد نمونه برداری آزمون میکروبی ازشبکه توزیع  و مخازن انجام شده است.                                                       
وی در خاتمه با بیان این نکته که در ماه گذشته 420 کیلوگرم کلرجهت گندزدایی توزیع و مصرف شده، اضافه کرد: در همین مدت 40 مورد نمونه برداری و آزمون میکروبی شبکه توزیع انجام گرفته است.

نمایش تعداد بازدیدها : 204

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0