شخصي سازي
سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
رو عنوان : مدیرامورآبفار شهرستان آزادشهر مطرح کرد:
عنوان : رفع 107 مورد شكستگی شبكه توزیع، خطوط انتقال در اردیبهشت ماه
کد خبر : ۴۲۰۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ 
ساعت : ۸:۲:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرامورآب و فاضلاب روستایی آزادشهر به رفع 107 مورد شکستگی شبکه توزیع، خطوط انتقال آب در روستاهای این شهرستان در اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: این اقدامات بالغ بر 65 میلیون ریال هزینه داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان علیرضا محمدی ثانی، افزود: در این مدت 2 دستگاه پمپ و الکتروموتور با اعتباری معادل 225 میلیون ریال، هزینه شده است.

وی مرمت و بازسازی خط انتقال و شبکه توزیع در روستاهای سوسرا، سیدآباد، کوهمیان، نظرچاقلی، وطن، نراب و روستای عطابهلکه را 15 مورد اعلام کرد و گفت: برای این اقدامات بالغ بر 111میلیون ریال هزینه صرف شده است.

مدیرامورآب و فاضلاب روستایی شهرستان آزادشهر ادامه داد: در ماه گذشته 10 متر تعمیر و راه اندازی فلوتر و تابلوبرق روستاهای مرزبن، عطابهلکه، آقچلی علیا، سبزواریها و پورجان ممی نیز با هدف خدمات رسانی مناسب به مشترکین انجام شده است.

وی از توزیع و مصرف 630 کیلوگرم کلر با هدف گندزدایی آب شرب در اردیبهشت ماه خبر داد و اضافه کرد: در این مدت 40 مورد نمونه برداری میکروبی از شبکه توزیع، 19 مورد نمونه برداری از مخزن انجام شده است.

به گفته محمدی، هزینه بهره برداری، کنترل کیفی و مشترکین در ماه گذشته 459میلیون ریال بوده است.

وی در خاتمه با بیان این مطلب که این امور آبفار این شهرستان 38 روستا را تحت پوشش دارد، یادآورشد: 11502 مشترک با جمعیتی حدود 38654نفر از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.  


نمایش تعداد بازدیدها : 127

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0