شخصي سازي
سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
رو عنوان : با حفر و تجهیز چاه و خط انتقال آب روستاي قلمي مینودشت انجام شد:
عنوان : بهره مندی 2000 نفر از آب شرب سالم و بهداشتی
کد خبر : ۴۱۸۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ 
ساعت : ۱۳:۳۰:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از حفر و تجهیزچاه شماره 2 و اجرای خط انتقال آب در روستاي قلمي خبر داد و گفت: با این اقدام نزدیک به 2000نفر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان قاسم محمدنژاد با اعلام خبر فوق، افزود: چاه شماره 2 روستاي قلمي و خط انتقال آب از چاه شماره 2 تا مخزن 300 متر مكعبي شهرك صنعتي مينودشت به بهره برداري رسيد.

وی ادامه داد: حفر و لوله گذاري چاه عميق، ساختمان سر چاهي، حصاركشي و محوطه سازي، تجهيز چاه و نيز خط انتقال آب به طول 2.3 كيلومتر از اقداماتی بود که براي تامين آب شرب پايدار پروژه آبرساني مجتمع چهل چاي از توابع شهرستان مينودشت انجام شد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان اعتبار این طرح را معادل 14900 ميليون ريال اعلام کرد و گفت: با فعالیت های انجام شده، حدود 15 ليتر بر ثانيه به تامين آب مجتمع چهل چاي اضافه شد.

گفتنی است شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان 58 روستای شهرستان مینودشت را تحت پوشش دارد که 12298 مشترک با 41058 نفر جمعیت نیز از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند هستند.


نمایش تعداد بازدیدها : 67

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0